Sfera duchowa

1 czerwca, 2022by admin
zen

Wewnętrzny impuls do wejścia w proces

Duchowe podróżowanie jest samotne, prowadzi tajemniczymi drogami w nieznane miejsca. Wiara jest elementem duchowej podróży i otwiera na wyjście ze stanów niemożliwości, daje impuls i potrzebę, by walczyć o siebie i wyjść ze stanu bylejakości.

Sfera duchowa wymaga rozpoczęcia własnej praktyki, której celem jest odnalezienie siebie i swojej roli, jako części większej całości. Wymaga wielu lat praktyki i prowadzi do emocjonalnego, duchowego i relacyjnego spełnienia.

Możliwe jest uwolnienie od egocentryzmu, zranień, poczucia bycia ofiarą. Stajemy się wolni od porażka czy tragedii.

Duchowe przebudzenie powoduje głęboką zmianę sposobu reagowania na to, co przynosi życie. Powraca przekonanie, że życie jest ok.

W oddychaniu pod wodą najważniejsza jest gotowość, by prowadził duch, siła większa od nas samych. Tak, by zmiany same następowały po sobie konieczne jest porzucenie mechanizmów obronnych i otworzenie się na nowe.