O Fundacji

https://fundacjadobrezycie.pl/wp-content/uploads/2022/06/O_fundacji_top-min.jpg

#dobreżyciePromujemy dobre praktyki i postawy związane z osobistym rozwojem i odpowiedzialnym biznesem

Fundacja stawia sobie za cel holistyczne podejście do osobistej dojrzałości w prowadzeniu własnej ścieżki rozwojowej i biznesowej. Daje możliwość uczestniczenia w spotkaniach oraz programach zawierających mechanizm transformacji obecnego stylu życia na bardziej wspierający zdrowie i życie.

Do prowadzenia spotkań, warsztatów i działań rozwojowych zaangażowane są osoby, które same odbyły podróż w głąb siebie i dzisiaj mogą podzielić się doświadczeniem i ugruntowaną wiedzą w swoim zakresie zawodowym. Jednak głównym szkoleniowcem, trenerem i przewodnikiem jesteś Ty sam/sama.

Zapraszając Was do naszych działaniach jesteśmy pewni, że zaczynamy wspólnie przygodę, w czasie której dotrze do nas, że zadowolenie, szczęście osobiste i sukces nie jest stanem statycznym, nie jest czymś, co można schwytać, jest raczej doświadczaniem, które jest dostępne i osiągalne dla każdego.

Fundacja promując dobre praktyki i postawy związane z rozwojem i odpowiedzialnym biznesem, swoje działania adresuje również do młodych prawników. Dąży do zmiany tradycyjnej edukacji prawników i sposobu wykonywania zawodu. Tworzy projekty na rzecz świadomego kształtowania prawniczej osobowości.

https://fundacjadobrezycie.pl/wp-content/uploads/2022/06/O_fundacji_bottom-min.jpg
FUNDACJA

Fundacja stawia sobie za cel holistyczne zaopiekowanie osobami zgłaszającymi się o pomoc prawną do Kancelarii, które są w trudnej sytuacji prawnej, obezwładnieni przez życie, sytuację biznesową, czy partnera.

© Fundacja Rybicka Sieńko Adwokaci