Dla Kogo

#dobreżycieDla przedsiębiorców w kryzysie prawnym, biznesowym, życiowym

Działania Fundacji adresowane są do osób prowadzących działalność gospodarczą, które widzą problemy prawne jako jeden z elementów życia człowieka, które powinny być postrzegane z różnych perspektyw. Cenią ochronę dobrego samopoczucia, zdrowia i zachowanie satysfakcji z życia pomimo występujących trudności. Ważny jest kontekst ekonomiczny, społeczny i psychiczny.

Osoba przeżywająca kryzys ma nadzieję na odzyskanie zadowolenia, poczucie bezpieczeństwa i spokoju.  Fundacja oprócz narzędzi działających doraźnie w postaci kół ratunkowych, daje możliwość uczestniczenia w programie rocznym zawierającym mechanizm transformacji obecnego stylu życia na bardziej wspierający zdrowie i życie.

Fundacja promując dobre praktyki i postawy związane z rozwojem i odpowiedzialnym biznesem, swoje działania adresuje również do młodych prawniczek. Dąży do zmiany tradycyjnej edukacji prawników i sposobu wykonywania zawodu. Tworzy projekty na rzecz świadomego kształtowania prawniczej osobowości.