Program MASTER dla przedsiębiorcy

Slide

PROGRAMY KOMERCYJNEProgram MASTER dla przedsiębiorcy

Program jest dedykowany dla przedsiębiorców w kryzysie prawnym, biznesowym i życiowym. Celem jest holistyczne zaopiekowanie osobami, które są w trudnej sytuacji prawnej, obezwładnieni przez życie, sytuację biznesową, czy partnera.

Program Master jest adresowany do osób, które widzą problemy prawne, jako jeden z elementów życia człowieka, które powinny być postrzegane z różnych perspektyw.

Pomaga przedsiębiorcom w procesie budowania okoliczności, które pragną stworzyć w swoim życiu, wraz z nimi skupia się na burzeniu przestarzałych, ograniczonych wizji tego, kim są i czego mogą dokonać.

Jest to proces bardzo osobisty i prywatny. Modyfikowanie, a w pewnych przypadkach odrzucanie głęboko zakorzenionych, lecz przestarzałych przekonań, to przedsięwzięcie pełne wyzwań i musi zachodzić wewnątrz ciebie.

W miarę rozwoju świadomości indywidualnej, proces sam się koryguje tak, że samodoskonalenie staje się sposobem na życie. Program jest całościowy i holistyczny. Prowadzi przez roczny proces transformacji.

Wzrost samoświadomości

W programie ważna jest aktualność i praktyczne zastosowanie przekazywanej wiedzy i kształtowanych umiejętności. Wraz z pozyskiwaną wiedzą, pracujemy nad zmianą postaw i nawyków w każdym obszarze życia. To oznacza trening mentalny, zdrowe żywienie, aktywność fizyczną, mindfulness oraz praktykę duchową. Program łączy działania marketingowe, komunikacyjne, wizerunkowe z rozwojem osobistym, duchowym, emocjonalnym, fizycznym i zawodowym. Zyskujesz odwagę i motywację wewnętrzną niezbędne do skutecznej zmiany w życiu swoim i firmy. W wyniku podejmowanych prób powstaje codzienna, indywidualna praktyka dobrego życia. Najważniejszym efektem programu jest wzrost samoświadomości i osobistej dojrzałości w biznesie.

Wyróżniamy cztery główne etapy, przez które przechodzą przedsiębiorcy w Programie Master. Każdy z tych etapów wiąże się ze zmianą – zmianą myślenia o sobie. Wkład pracy własnej uczestnika oraz poziom jego osobistej dojrzałości warunkuje efekt końcowy oraz decyduje o doborze adekwatnych działań rozwojowych w programie.

https://fundacjadobrezycie.pl/wp-content/uploads/2022/06/masters_cover_2.jpg
https://fundacjadobrezycie.pl/wp-content/uploads/2020/03/inner_01_02.png

ETAP IZburzenie iluzji

Pierwszy etap jest czasem, w którym dostrzegamy iluzje na temat samego siebie, swojego życia, kariery, sukcesu, znaczenia, ważności. To wyjście poza określoną rolę, z którą najbardziej jesteśmy związani. Kiedy osoba, która prowadzi firmę, odkłada pełnione przez siebie role, widoczny staje się człowiek z jego własnym systemem wartości, przekonań, mądrością życiową i konkretnym naturalnym talentem, czy też powołaniem.

ETAP IIOdkrycie własnego „po co”

Drugi etap to wędrówka w rejony osobistej wizji i ambicji. Gdzie chcę być i dlaczego tam chcę się znaleźć. Bez znalezienia własnego PO CO, błądzimy lub poddajemy się wizji otoczenia. Istotnym tego doświadczenia wewnętrznego jest podjęcie świadomej decyzji, aby traktować cały proces transforamcji jako nieustającą przygodę, która zawsze będzie elementem DOBREGO ŻYCIA.

ETAP IIIWytyczenie swojej drogi

Trzeci etap to zrozumienie przebytej drogi życiowej i własnych potrzeb. Ktoś powie, że życia nie wystarczy na jej odkrywanie. A jednak rozpoznajemy obecne schematy działania i przekształcamy je w nowe perspektywy. Doświadczenie oskrzydlenia, przepływu, które wyzwala w człowieku najgłębsze pokłady kreatywności i szczęścia prowadzą do trwałej zmiany w życiu. Efektem tej zmiany jest odwaga, otwartość, widoczność na rynku, wewnętrzna siła, entuzjazm, a przede wszystkim zaufanie do siebie i swoich kompetencji.

ETAP IVOpowiedz własną historię

Odkrywasz świadomość własnej konkurencyjności, a co za tym idzie określasz wartość własnych pomysłów na rozwój działalności zawodowej. Rośnie wartość akcji Twojego JA. Wagi nabiera indywidualizacja Twoich działań, tworzenie własnego życia z dostępnych elementów. Zyskujesz zdolność do poznania samego siebie, pewność swoich umiejętności i skuteczności, odporność, siłę witalną, zdolność do samorozwoju, samokształcenia, intuicyjność, otwartość na nowe doświadczenia twórcze.

KONTAKTSkontaktuj się z nami

    FUNDACJA

    Fundacja stawia sobie za cel holistyczne zaopiekowanie osobami zgłaszającymi się o pomoc prawną do Kancelarii, które są w trudnej sytuacji prawnej, obezwładnieni przez życie, sytuację biznesową, czy partnera.

    © Fundacja Rybicka Sieńko Adwokaci