Co chcemy urzeczywistnić?

#dobreżycieZmianę w sposobie wykonywania prawa

Propagujemy humanistyczne wykonywanie zawodu adwokata. Problemy prawne widzimy, jako jeden z elementów życia człowieka. W podejmowaniu działań prawnych ważny jest kontekst rodzinny, duchowy, emocjonalny i fizyczny. O sposobie wykonywania prawa decyduje stan człowieka, który cierpi biznesowo, emocjonalnie i chce wyjść z prawnego uwikłania. Humanistyczne wykonywanie prawa skupia się na ulepszaniu życia.

Liczy się człowiek i to co on sobą reprezentuje. To co widoczne na powierzchni ma swoją przyczynę. Istotne jest przenikanie i docieranie do sedna problemów klienta. Odkrycie systemu wzajemnych powiązań pozwala zbudować taki prawny system ukorzenienia, który jest nie do zniszczenia.