MASTERMIND

BIZNESOWE SPOTKANIE MASTERMIND

dnia 7 czerwca 2024 r.,
godz. 11.00 – 13.00,

w siedzibie FUNDACJI DOBRE ŻYCIE
ul. Górnickiego 3 lok. 5, Warszawa

https://fundacjadobrezycie.pl/wp-content/uploads/2022/06/szkola_cover_720-min.jpg
MASTERMIND
w tłumaczeniu „Mistrzowski Umysł”

To spotkania dla przedsiębiorców, przedstawicieli wolnych zawodów, którzy spotykają się regularnie dla wymiany doświadczeń, wzajemnej inspiracji i wsparcia, dzielenia się pomysłami. Celem spotkań jest uzyskanie różnych perspektyw na biznesowe problemy dzięki czemu każdy może osiągać swoje cele. Prowadzone są przez mentora, trenera biznesu – Ewę Czertak.

Uczestnicy Mastermind wykorzystują zróżnicowaną wiedzę i doświadczenia pozostałych członków grupy, tak by znaleźć nowe możliwości dla swoich działań biznesowych.

Obszary tematyczne:

  • osobiste przywództwo, transformacyjny lider przyszłości
  • strategia budowania przewagi rynkowej w oparciu o aspekty prawne i finansowe
  • budowanie wartości produktu i usługi, marka osobista
  • szczera i autentyczna komunikacja z otoczeniem, aspekty wizerunkowe
  • zmiana przekonań, inspiracja do wprowadzenia zmian, jak zrozumieć i kierować sobą
  • uważna droga do samoświadomości – wyłącz autopilota

Mastermind są organizowane regularnie w odstępie co 4 do 8 tygodnie, w siedzibie Fundacji Dobre Życie, każdy Mastermind trwa 2 godziny.

FUNDACJA

Agenda spotkania 7 czerwca 2024 r.

powitanie i określenie celów spotkania
– kawa, herbata, ciasto
prezentacje uczestników
omawianie case study – uczestnicy dzielą się wyzwaniami, a grupa oferuje wsparcie, sugestie i pomysły na ich rozwiązanie. Metody pracy w grupie:
  • burza mózgów – nowe pomysły i strategie rozwiązania problemów, pełne wykorzystanie kreatywności grupy,
  • wsparcie i konsultacja – uczestnicy dzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą merytoryczną
planowanie działań na przyszłość – ustalane są cele na okres między spotkaniami
podsumowanie i zakończenie
dyskusje i wolne rozmowy – po formalnej części spotkania uczestnicy idą na wspólny lunch
https://fundacjadobrezycie.pl/wp-content/uploads/2022/06/szkola_bottom_2-min.jpg
https://fundacjadobrezycie.pl/wp-content/uploads/2020/03/inner_01_02.png
https://fundacjadobrezycie.pl/wp-content/uploads/2022/06/partner_fundacji-min.jpg
Mastermind są organizowane regularnie w odstępie co 4 do 8 tygodnie, w siedzibie Fundacji Dobre Życie, każdy Mastermind trwa 2 godziny.
https://fundacjadobrezycie.pl/wp-content/uploads/2022/06/partner_fundacji-min.jpg
Program trwa pół roku, praca warsztatowo – szkoleniowa odbywa się raz w miesiącu, w soboty, w godzinach 9-15

UCZESTNICZKI

https://fundacjadobrezycie.pl/wp-content/uploads/2024/05/personal-ewa-czertak-thegem-person-160.png
Ewa Czertak
Ekspert personal branding, buduje autentyczne marki premium CEO, przedsiębiorców, trener biznesu, mentor, Prezes Akademii Marki z Klasą.

Ekspert personal branding, buduje autentyczne marki premium, praktyk personal brandingu dla CEO, przedsiębiorców, trener biznesu, mentor. Konsultant ds. wizerunku i komunikacji w międzynarodowych organizacjach, mówca. Od 2012 roku lat pracowała z ponad 260 przedsiębiorcami o ugruntowanej pozycji z całej Polski. W oparciu o autorską koncepcję programu Ewy Czertak Akademia Marki z Klasą od 8 lat roku realizuje półroczne kursy grupowe i indywidualne budowania marki dla przedsiębiorców. W procesie budowania marki łączy działania marketingowe, strategiczne, PR, wizerunkowe z rozwojem osobistym i biznesowym.

https://fundacjadobrezycie.pl/wp-content/uploads/2024/05/beata_rybicka.jpg
Beata Rybicka
Adwokat, partner zarządzający w Rybicka Sieńko Adwokaci sp.p. Doradca CEO, członków zarządu, rad nadzorczych i właścicieli kluczowych firm na rynku.

Dyplom z zakresu nauk prawnych zdobyła na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła European Legal Studies, the Law Faculty, Cambridge University. Jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Ukończyła aplikację sądową i złożyła egzamin sędziowski przed Komisją powołaną przez Ministra Sprawiedliwości. Odbyła Studia Doktoranckie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

W Kancelarii kieruje zespołem adwokatów i aplikantów adwokackich. Przygotowuje wielowątkowe strategie biznesowe w obszarze prawa gospodarczego, cywilnego i karnego. Specjalizuje się w układaniu taktyki procesowej w rozległych sporach sądowych, w których dochodzi do skumulowania kilkudziesięciu spraw sądowych w ramach obsługi jednego podmiotu gospodarczego.

https://fundacjadobrezycie.pl/wp-content/uploads/2024/05/magdalena_petryniak.jpg
Magdalena Petryniak
Partner Mike Bosworth Leadership™ w Europie, Prezes Story Seekers

Od 15 lat zajmuje się komunikacją marketingową, sprzedażową i społeczną prowadząc Grupę SAPR. W 2015 roku dołączyła do globalnego zespołu konsultantów Mike’a Boswortha wdrażając jego podejście Customer Hero Story® w organizacjach na całym świecie, w tym: Polsce, Singapurze, USA, UK, Czechach, Niemczech i Armenii.

Specjalizuje się w branżach nowych technologii, cyberbezpieczeństwa, finansów i usług doradczych. Przez całą karierę związana z edukacją menedżerską. Przez 3 lata zarządzała programami specjalnymi i konferencjami ICAN Institute wydawcy „Harvard Business Review Polska”. Obecnie jest wykładowcą na studiach Executive MBA w Krakowskiej Szkole Biznesu. Jako trener, moderator, konferansjer i mentor przeprowadziła ponad 250 warsztatów i konferencji na całym świecie. Absolwentka Leadership Program w Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health w USA, aktywnie zaangażowana w działalność społeczną.

https://fundacjadobrezycie.pl/wp-content/uploads/2024/05/agnieszka_siatka.jpg
Agnieszka Siatka
Właścicielka sieci Europejskich Przedszkoli Językowych Be Happy oraz Prezes Zarządu Be Happy Sp. z o.o.

Stworzyła innowacyjne podejście wszechstronnego rozwoju dziecka, poprzez doświadczanie i przeżywanie. Metoda Be Happy umożliwia dzieciom wkraczanie w świat w sposób odważny, poznając inne kultury, narodowości, języki. Dziecko przekraczając próg przedszkola, przenosi się do świata kolorowego, radosnego, pełnego niespodzianek, dającego poczucie bezpieczeństwa. Popularyzuje podejście i metodę Be Happy, współpracując z przedstawicielami francuskich szkół MFR, Destination Pologne, Agra International oraz organizacją studencką AIESEC.

https://fundacjadobrezycie.pl/wp-content/uploads/2024/05/Katarzyna_kobiela.jpg
Katarzyna Kobiela
Stylistka, trener dress-codu oraz etykiety biznesu, konsultantka w zakresie doradztwa personalnego.

Stylistka Galerii Klif, marki Patrizia Aryton oraz Emanuel Berg. Współpracuje z Akademią Marki z Klasa jak ekspert od wizerunku marki personalnej oraz trójmiejskim magazynem „Prestiż”. Prowadzi szkolenia z zakresu stylizacji, dress-codu oraz etykiety biznesu. Występuje jako prelegentka na konferencjach, autorka artkułów o tematyce modowej oraz biznesowej.

https://fundacjadobrezycie.pl/wp-content/uploads/2024/05/karolina_rochman.jpg
Karolina Rochman-Drohomirecka
architekt & kolorysta

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej i oraz Wydziału Architektury HAWK Hildesheim w Niemczech. Doświadczony architekt i kolorysta. Ma na swoim koncie liczne realizacje projektów miejskich i wnętrz.

Specjalista w zakresie pracy z kolorem, którego znajomość doskonaliła w Niemczech, na początku jako studentka, następnie pracownik na Wydziale Farb Design HAWK Hildesheim i w Hiszpanii, skąd przywiozła niezwykłą umiejętność używania koloru jako niezwykłego narzędzia w projektowaniu.

https://fundacjadobrezycie.pl/wp-content/uploads/2024/05/eliza_bujalska.jpg
Eliza Bujalska
European Training Strategy Coordinator
– SALTO Training & Cooperation Resource Center z siedzibą w Bonn. Współtworzy think tank wspierający programy edukacyjne Komisji Europejskiej. Doradczyni dla europejskich samorządów polityki młodzieżowej, partycypacji obywatelskiej i innowacji społecznych.

Trenerka międzynarodowa. Filozofka i edukatorka.
Ekspertka dialogu międzykulturowego i edukacji pozaformalnej. Założycielka i wieloletnia prezeska Fundacji Rozwoju Międzykulturowego EBU. Prowadzi szkolenia w Polsce i na świecie dla liderów organizacji pozarządowych i edukatorów. Prelegentka międzynarodowych konferencji. Facylituje europejskie programy, zarządza projektami międzynarodowymi. Autorka i realizatorka projektów Erasmus+ oraz Europejskiego Korpusu Solidarności. Koordynatorka projektów wolontariatu międzynarodowego.

https://fundacjadobrezycie.pl/wp-content/uploads/2024/06/magda_6.jpg
Magdalena Ciesielska
Konsultantka finansową ds. zrównoważonego rozwoju firmy, księgowa, interim manager, edukatorka młodzieży i dorosłych, wykładowczyni, mentorka, nawigatorka statku morskiego.

Twórczyni grupy firm, której skład tworzą podmioty biznesowe i organizacja non-profit: LEX – Kancelaria Usług Księgowych, IRBIR – Instytut Rozwoju Biznesu i Rachunkowości, Libra – centrum Psychologii i Psychoedukacji, Fundacja Praktykologia, Centrum Znaków.

Wspólnym celem wszystkich marek jest odkrywanie i promowanie czynników, które pozwalają jednostkom i społecznościom prosperować. Opłynęła kulę ziemską, odwiedziła ponad 40 krajów. Jej pasją jest edukacja i rozwój. Swoją pasję do liczb realizuje w zarządzaniu finansami, inwestycjach w nieruchomości i w kolekcjonerstwie. Charakteryzuje ją nieustająca ciekawość, która jest dla niej jak paliwo i napędza do działania. Postawiła sobie za cel stworzenie ogólnopolskiego paktu pomiędzy biznesem a edukacją dzieci i młodzieży, którego celem jest pomaganie w budowaniu ich lepszej przyszłości.

Wierzy, że każdy młody człowiek powinien mieć takie same szanse, niezależnie od tego gdzie mieszka, z jakiego środowiska pochodzi i jaki ma status finansowy.

https://fundacjadobrezycie.pl/wp-content/uploads/2024/06/Marta-Plowiec-160x160.jpeg
Marta Płowiec
CEO Fundacji im. Lesława A. Pagi. Czerpię dumę i radość z prowadzenia innych ku wspólnej pracy na rzecz doskonalenia samych siebie i społeczności.

CEO Fundacji im. Lesława A. Pagi. Odkrywam historie ludzi, miejsc i zdarzeń, jestem badaczką wolności i etyki, filozofką, uważaną obserwatorką. Czerpię dumę i radość z prowadzenia innych ku wspólnej pracy na rzecz doskonalenia samych siebie i społeczności.

Poszukuję autentycznych liderów, którzy ponad wszystko cenią współpracę. Każdego dnia realizuję koncepcję odpowiedzialności społecznej. W Fundacji współtworzę warunki do rozwoju, nauki i do dzielenia się doświadczeniami i wiedzą. Cenię swoją pracę, ponieważ jest zbieżna z wyznawanymi przeze mnie wartościami, cenię zachowanie wewnętrznej wolności, dzielenie się dobrem, pokorę, poszukiwanie prawdy i spontaniczne życie bez schematów.

https://fundacjadobrezycie.pl/wp-content/uploads/2024/06/jagoda-683x1024-1-160x160.jpg
Jagoda Podkowska
Założycielka poradni Blueberry Health & Diet, dietetyk sportowy

Wszystko, co robię na co dzień, zarówno w pracy, jak i w domu, sprowadza się do dbania o zdrowie własne i innych. Sport towarzyszył mi od zawsze, a w pewnym momencie uświadomiłam sobie również, że sukcesy sportowe bez odpowiedniego odżywiania nie są możliwe. Na początku swojej przygody z dietetyką przetestowałam na sobie chyba wszystkie wymyślone ‘diety’. Zrozumiałam też, że jedzenie ma niesamowitą moc i olbrzymi wpływ na nasze zdrowie w związku z czym związałam z dietetyką swoje życie.

KONTAKTSkontaktuj się z nami

    FUNDACJA

    Fundacja stawia sobie za cel holistyczne zaopiekowanie osobami zgłaszającymi się o pomoc prawną do Kancelarii, które są w trudnej sytuacji prawnej, obezwładnieni przez życie, sytuację biznesową, czy partnera.

    © Fundacja Rybicka Sieńko Adwokaci