Uważność

7 czerwca, 2022by admin
positive thinking concept

Koła ratunkowe – oddychanie pod wodą

Wywindowanie człowieka z jego czarnej dziury. Celem jest przywrócenie zdolności do doznawania przyjemności, umniejszonej poprzez doznawane cierpienie. Ideą jest dawanie kół ratunkowych i wprowadzenie osoby małymi krokami w proces, co sprawi, że będzie w stanie sama wejść w proces zmiany życia i zaczerpnąć powietrza.

Po jakimś czasie każdy odczuje zmianę i rozpocznie własną praktykę dobrego życia. Chodzi o działania, które wydobywają ze stanu chwilowej niemożności i sięgnięcie do źródeł życia poprzez koła ratunkowe.