Transformacja

3 czerwca, 2022by admin
Glass bowl on the boulder at the sea

Wejście w proces

Proces polega na dostrzeżeniu możliwości zmiany w niewielkim fragmencie życia. W procesie przewidziane są trzy obszary pracy nad sferą mentalną, fizyczną i duchową.

Często wykonujemy bezsensowne czynności, wierząc, że przyniosą pozytywny skutek. Powtarzamy je schematycznie, ponieważ za każdym razem, kiedy je wykonujemy nie osiągamy głębokiej satysfakcji. Nie zmieniamy metod działania. W procesie powolnej zmiany pozwalamy, aby odeszły nasze iluzje. Decydujemy się na odważne życie, pomimo odczuwanej na początku niepewności i jasno określonych końcowych efektów. Życie, jego wzloty i upadki traktujemy jako ciągły proces. Tak, jak wierzymy w życie, wierzymy w skuteczność procesu.

Kiedy ciało, umysł i duch współpracują ze sobą, rezultatem jest świadomość, dobre samopoczucie i zrównoważony umysł.