Odpowiedzialność

4 czerwca, 2022by admin
Christian.

Decyzja o wynurzeniu spod powierzchni

Zazwyczaj osoby prowadzące firmę przeżywają kryzysy jednocześnie w wielu sferach życia. Nieumiejętne działania prowadzą do zatopienia, poczucia przegranej, utraty szczęścia. Przyszłość staje się synonimem zagrożenia i katastrofy.

W takiej sytuacji konieczne jest podjęcie decyzji o dokonaniu wglądu we własne postawy i blokady, tak by rozpocząć zmianę. Po stronie przedsiębiorcy jest podjęcie wysiłku, by dokonać wglądu w tą sytuację i wejść w proces zmiany, który jak spirala nakręcając się wypchnie go jeszcze wyżej, na poziom wynurzenia spod powierzchni.

Osoba zaczyna oddychać i widzi możliwość zmiany sytuacji, w jakiej się czasowo znajduje. Bierze życie jako proces, uczy się surfować.